TVB200SC-L
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
TVB200SC-L
Part Number : TVB200SC-L
Manufacturer : Wickmann / Littelfuse
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : TVB200SC-L.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : TVB200SC-L More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Length : 4.57 mm
Capacitance : 160 pF
Current Rating : 350 A
Number of Elements : 1
RMS Current (Irms) : 60 A
Max Operating Temperature : 125 °C
Products Category : Circuit Protection - TVS - Thyristors
Qty : 978 In Stock
Applications : Appliances Data center & enterprise computing Portable electronics
Width : 3.81 mm
Packaging : Tape & Reel (TR)
Hold Current : 150 mA
Number of Pins : 2
Peak Pulse Current : 400 A
Voltage Rating (DC) : 200 V
Min Operating Temperature : -40 °C