LSP1300BJR-S
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
LSP1300BJR-S
Part Number : LSP1300BJR-S
Manufacturer : J.W. Miller / Bourns
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : LSP1300BJR-S.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : LSP1300BJR-S More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Hold Current : 30 mA
Contact Plating : Tin
Number of Circuits : 1
Max Operating Temperature : 150 °C
Products Category : Circuit Protection - Lighting Protection
Qty : 8766 In Stock
Number of Pins : 2
Working Voltage : 13 V
RMS Current (Irms) : 1 A
Min Operating Temperature : -40 °C